środa, 17 września 2014

Jesienne DIY

Witam bardzo serdecznie,

jeśli trafiliście podczas Waszej długiej i żmudnej wędrówki po Internecie akurat na tą stronę, to Karmelowa Blondynka bardzo się z tego cieszy.
Może pamiętacie, jak byliście o parę latek młodsi i kilkanaście centymetrów mniejsi i w szkole czy przedszkolu o tej porze roku wiele rysowaliście. Często słyszałam zadanie ,,Narysuj panią jesień". W bardzo wielu przypadkach była ona rudowłosą pięknością z ślicznym kapeluszem na głowie, który pokrywały liście, jarzębina, słoneczniki itp. Albo co najmniej taki był plan sześcioletniego artysty.

Dlatego wpadłam na pomysł, by podobnie ozdobić mój pokój. A w szczególności miejsce wokoło biurka, przy którym prawdopodobnie będę spędzać dużo czasu w ciągu najbliższych miesięcy. A więc, żeby sobie ten smutny czas umilić, zróbmy coś przyjemnego dla oka :)


Potrzebowałam do tego kapelusza, dwóch sztucznych słoneczników, jesiennych liści i różnych takich ozdóbek. Przydał mi się także drucik, żeby to wszystko razem przymocować. 
Przyłożyłam wszystkie ozdoby tak, jak mi się spodobały, a następnie umocowałam drucikiem. I tyle ciężkiej pracy. Kapelusz powiesiłam na gwoździu na ścianie.




Oto to miejsce przed :

I oczywiście po:







Tak oto żegnam się z Wami, mam nadzieję, że mój pomysł chociaż jednej osobie się przydał.
                                                                     Do następnego! 
                                                                                          Wasza
                                                                                                   Karmelowa Blondynka




15 komentarzy:

  1. What a lovely work place. Must be really nice.
    Would you like to follow each other?

    http://kintsugioflife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa dekoracja ;) Wszystko ładnie się komponuje
    Ja specjalne dekoracje robię tylko na Halloween, Boże Narodzenie i Wielkanoc

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja praktycznie na każdą porę roku zmieniam drobnostki :)

      Usuń
  3. No ciekawe do takiego typowo dziewczęcego pokoju. Ja będę na pewno coś robić na studiach na stancji, tylko w nieco innym stylu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też niedługo zaczynam studia. Każdemu pasuje coś innego :D

      Usuń
  4. prześliczny ten kapelutek :) aż przypominają mi sie ciepłe wakacje z sierpnia :)

    pozdrawiam i zapraszam do siebie : www.arch-martianna.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny kapelusz ;3
    ogolnie masz swietnego bloga i jestes uroczą dziewczyną :)
    A teraz mam do ciebie prośbę. Wpadłabys do mnie ocenic zdjęcia? :) Od miesiąca zaczęłam sie zagłebiać w fotografię i chce wiedzieć co inni ludzie myślą o moich fotografiach.
    Co prawda sa to jeszcze amatorskie zdjęcia, ale od czegoś trzeba zacząć :D
    No i jeszcze jedno. Co powiesz na wspolna obserwacje? Ja juz kliknełam :)
    (Nie chodzi mi o obs za obs)
    Zapraszam i pozdrawiam cieplutko :)

    http://obiektyw-mym-okiem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Śliczny ten kapelusik ^^ Sama chętnie bym powiesiła taki kapelusik

    Zapraszam na http://the-sound-of-your-heart-beating.blogspot.com/2014/09/dreamcatcher-diy.html

    OdpowiedzUsuń
  7. Super DIY :)

    Zapraszam do mnie!
    http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
    Każdy nowy obserwator jak i komentarz wywołują uśmiech na mojej twarzy :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A mnie cieszy, że komuś podobają się moje pomysły :)

      Usuń
  8. Pasuje ci w kapeluszu :D Fajny pomysł.

    OdpowiedzUsuń