Witam bardzo serdecznie,
jeśli trafiliście podczas Waszej długiej i żmudnej wędrówki po Internecie akurat na tą stronę, to Karmelowa Blondynka bardzo się z tego cieszy.
Może pamiętacie, jak byliście o parę latek młodsi i kilkanaście centymetrów mniejsi i w szkole czy przedszkolu o tej porze roku wiele rysowaliście. Często słyszałam zadanie ,,Narysuj panią jesień". W bardzo wielu przypadkach była ona rudowłosą pięknością z ślicznym kapeluszem na głowie, który pokrywały liście, jarzębina, słoneczniki itp. Albo co najmniej taki był plan sześcioletniego artysty.
Dlatego wpadłam na pomysł, by podobnie ozdobić mój pokój. A w szczególności miejsce wokoło biurka, przy którym prawdopodobnie będę spędzać dużo czasu w ciągu najbliższych miesięcy. A więc, żeby sobie ten smutny czas umilić, zróbmy coś przyjemnego dla oka :)
Potrzebowałam do tego kapelusza, dwóch sztucznych słoneczników, jesiennych liści i różnych takich ozdóbek. Przydał mi się także drucik, żeby to wszystko razem przymocować.
Przyłożyłam wszystkie ozdoby tak, jak mi się spodobały, a następnie umocowałam drucikiem. I tyle ciężkiej pracy. Kapelusz powiesiłam na gwoździu na ścianie.
Oto to miejsce przed :
I oczywiście po:
Tak oto żegnam się z Wami, mam nadzieję, że mój pomysł chociaż jednej osobie się przydał.
Do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka


What a lovely work place. Must be really nice.
OdpowiedzUsuńWould you like to follow each other?
http://kintsugioflife.blogspot.com
Thank you :)
UsuńBardzo ciekawa dekoracja ;) Wszystko ładnie się komponuje
OdpowiedzUsuńJa specjalne dekoracje robię tylko na Halloween, Boże Narodzenie i Wielkanoc
Ja praktycznie na każdą porę roku zmieniam drobnostki :)
UsuńNo ciekawe do takiego typowo dziewczęcego pokoju. Ja będę na pewno coś robić na studiach na stancji, tylko w nieco innym stylu :)
OdpowiedzUsuńTeż niedługo zaczynam studia. Każdemu pasuje coś innego :D
UsuńDzięki :D
OdpowiedzUsuńprześliczny ten kapelutek :) aż przypominają mi sie ciepłe wakacje z sierpnia :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam i zapraszam do siebie : www.arch-martianna.blogspot.com
Dziękuję bardzo :)
UsuńŚwietny kapelusz ;3
OdpowiedzUsuńogolnie masz swietnego bloga i jestes uroczą dziewczyną :)
A teraz mam do ciebie prośbę. Wpadłabys do mnie ocenic zdjęcia? :) Od miesiąca zaczęłam sie zagłebiać w fotografię i chce wiedzieć co inni ludzie myślą o moich fotografiach.
Co prawda sa to jeszcze amatorskie zdjęcia, ale od czegoś trzeba zacząć :D
No i jeszcze jedno. Co powiesz na wspolna obserwacje? Ja juz kliknełam :)
(Nie chodzi mi o obs za obs)
Zapraszam i pozdrawiam cieplutko :)
http://obiektyw-mym-okiem.blogspot.com/
Nie ma sprawy :) Chętnie zajrzą :)
UsuńŚliczny ten kapelusik ^^ Sama chętnie bym powiesiła taki kapelusik
OdpowiedzUsuńZapraszam na http://the-sound-of-your-heart-beating.blogspot.com/2014/09/dreamcatcher-diy.html
Super DIY :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie!
http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
Każdy nowy obserwator jak i komentarz wywołują uśmiech na mojej twarzy :))
A mnie cieszy, że komuś podobają się moje pomysły :)
UsuńPasuje ci w kapeluszu :D Fajny pomysł.
OdpowiedzUsuń