środa, 24 września 2014

Blask szarości

Witam Was bardzo serdecznie na tym niewielkim skrawku internetu, który należy do mnie.

Myślę, że wszyscy zauważyli ostatni skok temperatur w dół. Co dla niektórych(czytaj mnie) jest przyjemne, dla innych bywa torturą. Nie każdy lubi marznąć. Czas zastąpić letnie koszulki ciepłymi swetrami,  opatulić się w szal, założyć wysokie buty i z uśmiechem iść przez świat. Nie wiem jak wy, ale ja wprost kocham jesienne spacery. Powietrze jest przyjemnie chłodne, co mnie zawsze pobudza. Jeśli rano jestem zaspana, zawsze mnie orzeźwi. Wolę poruszać się, gdy temperatury spadają w dół, niż wtedy, gdy gorąc powala mnie na kolana. Oczywiście, można polemizować, bo co mi miłe, innemu będzie robić krzywdę, ale hej, w tym całe piękno, że wszyscy się różnimy.



fot.Monika



  Dzisiejszy post krótki, ale następnym razem postaram się stworzyć coś dłuższego. A tymczasem...
                                                                   Do następnego!
                                                                                       Wasza
                                                                                               Karmelowa Blondynka

19 komentarzy:

  1. Masz piękne oczy <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdjecia oraz masz śliczne włoski.
    Odpowiadam na pytanie moich cud spodni - maja grubszy materiał na pośladkach
    Xx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Byłam właśnie zdzwiona, wyobrażałam sobie jakieś poduszeczki w środku :D

      Usuń
  3. Kocham jesień, między innymi za tę scenerię, którą przedstawiłaś.
    Jesteś piękna.
    Obserwuję.
    +Jeśli mogę, zostawiam LINK do siebie.
    pani-lecter.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Ostatnie zdjęcie mnie powaliło, jest piękne! Ślicznie wyglądasz ;)

    http://zakochanawpasji.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. to portretowe zdjęcie wyszło świetnie!

    fashionable-sophie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Ostatnie zdjęcie fenomenalne :)

    www.jlw-lifestyle.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękne to ostatnie zdjęcie :3
    Zapraszam na http://the-sound-of-your-heart-beating.blogspot.com/2014/09/summer-is-over-now.html

    OdpowiedzUsuń
  8. Też uwielbiam jesień szczególne te dni gdy jest mgła wtedy jest tak magicznie xD
    blog maddy ->klik

    OdpowiedzUsuń
  9. Ostatnie zdjęcie jest świetne!

    Zapraszam do mnie w wolnej chwili :)
    http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
    Każdy nowy obserwator jak i komentarz wywołują uśmiech na mojej twarzy :))

    OdpowiedzUsuń