Myślę, że wszyscy zauważyli ostatni skok temperatur w dół. Co dla niektórych(czytaj mnie) jest przyjemne, dla innych bywa torturą. Nie każdy lubi marznąć. Czas zastąpić letnie koszulki ciepłymi swetrami, opatulić się w szal, założyć wysokie buty i z uśmiechem iść przez świat. Nie wiem jak wy, ale ja wprost kocham jesienne spacery. Powietrze jest przyjemnie chłodne, co mnie zawsze pobudza. Jeśli rano jestem zaspana, zawsze mnie orzeźwi. Wolę poruszać się, gdy temperatury spadają w dół, niż wtedy, gdy gorąc powala mnie na kolana. Oczywiście, można polemizować, bo co mi miłe, innemu będzie robić krzywdę, ale hej, w tym całe piękno, że wszyscy się różnimy.
fot.Monika
Dzisiejszy post krótki, ale następnym razem postaram się stworzyć coś dłuższego. A tymczasem...
Do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka

Super !
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńMasz piękne oczy <3
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo :)
UsuńBardzo ładne zdjecia oraz masz śliczne włoski.
OdpowiedzUsuńOdpowiadam na pytanie moich cud spodni - maja grubszy materiał na pośladkach
Xx
Dziękuję :) Byłam właśnie zdzwiona, wyobrażałam sobie jakieś poduszeczki w środku :D
UsuńKocham jesień, między innymi za tę scenerię, którą przedstawiłaś.
OdpowiedzUsuńJesteś piękna.
Obserwuję.
+Jeśli mogę, zostawiam LINK do siebie.
pani-lecter.blogspot.com
Ostatnie zdjęcie mnie powaliło, jest piękne! Ślicznie wyglądasz ;)
OdpowiedzUsuńhttp://zakochanawpasji.blogspot.com/
Dziękuję bardzo! :)
Usuńto portretowe zdjęcie wyszło świetnie!
OdpowiedzUsuńfashionable-sophie.blogspot.com
Dziękuję!
UsuńOstatnie zdjęcie fenomenalne :)
OdpowiedzUsuńwww.jlw-lifestyle.blogspot.com
Dziękuję! :)
UsuńPiękne to ostatnie zdjęcie :3
OdpowiedzUsuńZapraszam na http://the-sound-of-your-heart-beating.blogspot.com/2014/09/summer-is-over-now.html
Dziękuję ! :)
UsuńTeż uwielbiam jesień szczególne te dni gdy jest mgła wtedy jest tak magicznie xD
OdpowiedzUsuńblog maddy ->klik
Otóż to :D
UsuńOstatnie zdjęcie jest świetne!
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie w wolnej chwili :)
http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
Każdy nowy obserwator jak i komentarz wywołują uśmiech na mojej twarzy :))
Nie ma sprawy :) i dziękuję bardzo :)
Usuń