Witajcie,
ten post będzie dość prosty w swojej budowie i treści. Jaki jest tego powód? Może taki, że na widok zwykłej sukienki nie cisną się do głowy myśli, które mogłyby odmienić ten świat. Ewentualnie jakieś ,,ładna" albo ,,w życiu bym nie ubrała"- zależnie od gustu.
Tak więc prezentuję Wam obiekt, który omówimy w tym poście. Najzwyklejsza w świecie sukienka na lato. Wiadomo, jeszcze jest wiosna, więc nie możemy szaleć i ja bym tak ani na wieś ani na miasto nie wyszła.
ten post będzie dość prosty w swojej budowie i treści. Jaki jest tego powód? Może taki, że na widok zwykłej sukienki nie cisną się do głowy myśli, które mogłyby odmienić ten świat. Ewentualnie jakieś ,,ładna" albo ,,w życiu bym nie ubrała"- zależnie od gustu.
Tak więc prezentuję Wam obiekt, który omówimy w tym poście. Najzwyklejsza w świecie sukienka na lato. Wiadomo, jeszcze jest wiosna, więc nie możemy szaleć i ja bym tak ani na wieś ani na miasto nie wyszła.
Dlatego myślę, że jeśli kogoś, tak jak mnie, ciągnie do ubrania jej w chłodniejsze dni, należy się odpowiednio przykryć innymi warstwami materiału, jak na przykład koszulą. Myślę, że wygląda to dziewczęco.
Inną wersję, może bardziej sportową, otrzymujemy po połączeniu z trampkami i sweterkiem w cytrynowym kolorze.
Ostatnią wersją będzie zarzucenie żakieciku na siebie i ubranie wysokich obcasów. Jest to oczywiście już nieco bardziej elegancko.
Zdaję sobie sprawę z tego, że nie odkryłam Ameryki, jednak czasami szukamy rozwiązania, nie wiedząc, że jest one tuż przed nami, a o rzeczach oczywistych także czasami trzeba mówić.
Tak więc dzisiejszy temat postu lżejszy. Do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka!


Monia ale masz nogi przepiękne <3
OdpowiedzUsuńale masz nogi *_*
OdpowiedzUsuńwow niesamowite <3
http://nikoladrozdzi.blogspot.com/ zaobserwujesz mnie ?
Dziękuję bardzo :) chętnie.
UsuńŚwietne! :)
OdpowiedzUsuńMasz prześliczne włosy :*
obserwuję ;)
Dziękuję bardzo :)
Usuńmasz piękne nogi ♥
OdpowiedzUsuńmam nadzieję że do mnie zajrzysz
http://flemour.blogspot.com/
Podoba mi się połączenie z żakiecikiem :) Masz piękne włosy, ładna jesteś, masz chude nogi - idealna *.*
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
www.Klaudia12-klaudunia.blogspot.com/
Myślę, że o ile jakiś ideał istnieje, to jednak mi dużo do niego brakuje :)
Usuńale Ty masz nogi, lubie takie polaczenia wygladasz mega dziewczeco :))
OdpowiedzUsuńSuper sukienka, fajnie wykorzystana ;) ślicznie wychodzisz na zdjęciach ;)
OdpowiedzUsuńhttp://ayumigirl.blogspot.com/
Chciałam właśnie jak najlepiej wykorzystać sukienkę :) Dziękuję :)
UsuńŚwietny post i bardzo przydatny! Najbardziej podobają mi się wersje z żakietem i koszulą :)
OdpowiedzUsuńmissxmarisa.blogspot.com
Cieszę się, że komuś się przyda :)
UsuńNajbardziej podoba mi się ze sweterkiem i żakietem :D
OdpowiedzUsuńto ciekawe łączyć sukienki z bluzami czy swetrami, też czegoś takiego spróbuję :)