niedziela, 6 kwietnia 2014

Sukienka podana na trzy sposoby

Witajcie,
ten post będzie dość prosty w swojej budowie i treści. Jaki jest tego powód? Może taki, że na widok zwykłej sukienki nie cisną się do głowy myśli, które mogłyby odmienić ten świat. Ewentualnie jakieś ,,ładna" albo ,,w życiu bym nie ubrała"- zależnie od gustu.
Tak więc prezentuję Wam obiekt, który omówimy w tym poście. Najzwyklejsza w świecie sukienka na lato. Wiadomo, jeszcze jest wiosna, więc nie możemy szaleć i ja bym tak ani na wieś ani na miasto nie wyszła.

 
Dlatego myślę, że jeśli kogoś, tak jak mnie, ciągnie do ubrania jej w chłodniejsze dni, należy się odpowiednio przykryć innymi warstwami materiału, jak na przykład koszulą. Myślę, że wygląda to dziewczęco.
 


 

Inną wersję, może bardziej sportową, otrzymujemy po połączeniu z trampkami i sweterkiem w cytrynowym kolorze.

 

 Ostatnią wersją będzie zarzucenie żakieciku na siebie i ubranie wysokich obcasów. Jest to oczywiście już nieco bardziej elegancko.


   Zdaję sobie sprawę z tego, że nie odkryłam Ameryki, jednak czasami szukamy rozwiązania, nie wiedząc, że jest one tuż przed nami, a o rzeczach oczywistych także czasami trzeba mówić.
            Tak więc dzisiejszy temat postu lżejszy. Do następnego!
                                                                                    Wasza
                                                                                             Karmelowa Blondynka!

14 komentarzy:

  1. Monia ale masz nogi przepiękne <3

    OdpowiedzUsuń
  2. ale masz nogi *_*
    wow niesamowite <3
    http://nikoladrozdzi.blogspot.com/ zaobserwujesz mnie ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne! :)
    Masz prześliczne włosy :*
    obserwuję ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. masz piękne nogi ♥
    mam nadzieję że do mnie zajrzysz
    http://flemour.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Podoba mi się połączenie z żakiecikiem :) Masz piękne włosy, ładna jesteś, masz chude nogi - idealna *.*
    Pozdrawiam.

    www.Klaudia12-klaudunia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że o ile jakiś ideał istnieje, to jednak mi dużo do niego brakuje :)

      Usuń
  6. ale Ty masz nogi, lubie takie polaczenia wygladasz mega dziewczeco :))

    OdpowiedzUsuń
  7. Super sukienka, fajnie wykorzystana ;) ślicznie wychodzisz na zdjęciach ;)

    http://ayumigirl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chciałam właśnie jak najlepiej wykorzystać sukienkę :) Dziękuję :)

      Usuń
  8. Świetny post i bardzo przydatny! Najbardziej podobają mi się wersje z żakietem i koszulą :)

    missxmarisa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Najbardziej podoba mi się ze sweterkiem i żakietem :D
    to ciekawe łączyć sukienki z bluzami czy swetrami, też czegoś takiego spróbuję :)

    OdpowiedzUsuń