Witam bardzo serdecznie po przerwie, która została spowodowana egzaminami maturalnymi.
Dzisiaj tematyką powrócimy do pewnego schematu, który zaistniał na moim blogu. Zajmiemy się, kto by się tego spodziewał, kręconymi włosami. Wiele dziewcząt marzy o wijących się falach loków spływających na ramiona, które dodają uroku i dziewczęcości. Jednak koszmar zniszczonych gorącem końcówek prześladuje je dzień i noc. Nie mając z natury wymarzonej fryzury, sięgają po przeróżne sposoby, by ją osiągnąć. Oczywiście metody te są mniej lub bardziej skuteczne.
Ja zaproponuję Wam dzisiaj nieco ,,innowacyjny" sposób. Potrzebne będą nam jedynie... skarpetki. Tak, dobrze czytacie, te cieplutkie, mięciutkie ubranka, które wciągacie zazwyczaj na stopy. W zależności od długości i grubości włosów będą to 3 lub 4 skarpetki. Ja, z moimi bardzo długimi włosami posłużyłam się czterech.
Zapewne nasuwa się nam pytanie, co ma skarpetka do włosa?
Po umyciu włosów, gdy są już prawie suche, rozczesuję je ładnie i zawijam na skarpetki. Przyznam, wyglądam potem jak źle ostrzyżony pudel, ale nie ma się tym co przejmować.
Dzisiaj tematyką powrócimy do pewnego schematu, który zaistniał na moim blogu. Zajmiemy się, kto by się tego spodziewał, kręconymi włosami. Wiele dziewcząt marzy o wijących się falach loków spływających na ramiona, które dodają uroku i dziewczęcości. Jednak koszmar zniszczonych gorącem końcówek prześladuje je dzień i noc. Nie mając z natury wymarzonej fryzury, sięgają po przeróżne sposoby, by ją osiągnąć. Oczywiście metody te są mniej lub bardziej skuteczne.
Ja zaproponuję Wam dzisiaj nieco ,,innowacyjny" sposób. Potrzebne będą nam jedynie... skarpetki. Tak, dobrze czytacie, te cieplutkie, mięciutkie ubranka, które wciągacie zazwyczaj na stopy. W zależności od długości i grubości włosów będą to 3 lub 4 skarpetki. Ja, z moimi bardzo długimi włosami posłużyłam się czterech.
Zapewne nasuwa się nam pytanie, co ma skarpetka do włosa?
Po umyciu włosów, gdy są już prawie suche, rozczesuję je ładnie i zawijam na skarpetki. Przyznam, wyglądam potem jak źle ostrzyżony pudel, ale nie ma się tym co przejmować.
Gdy się budzę i wyglądam przy tym jak przeuroczy, niewyspany, źle ostrzyżony pudel rozwiązuję skarpetki i rozpuszczam włosy, efekty są pokaźne. Moje włosy zwijają się w przeurocze loczki.
Myślę, że jak na tak niewielki trud włożony w całe te przedsięwzięcie, to włosy wyglądają bardzo dobrze. Bez użycia gorąca, otrzymujemy czarujące loczki. Jako, że teraz rozpoczęły się tak naprawdę najdłuższe wakacje mojego życia, będę mogła Wam na bieżąco dodawać posty. Także do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka
Świetny sposób, na pewno mi się przyda :)
OdpowiedzUsuńOoo swietny sposob , ja zawsze krecilam wlosy w takie slimaczki efekt byl boski ale noc nie przespana przez ilosc tych slimaczkow ;/
OdpowiedzUsuńskarpetki też niekoniecznie są najwygodniejsze, ale lepiej się na nich śpi, niż na wałkach :)
UsuńTeż kiedyś robiła loczki na skarpetki, ale nie wiedząc czemu efekt nie wyszedł mi taki jak powinien :(
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG KLIK
Może masz włosy mało podatne na kręcenie... :)
UsuńJa zamiast skarpetek użyłam chusteczek nawilżanych i wyszło mi coś takiego jak Tobie ale nie podobają mi się takie loki. Zdecydowanie dużo ładniej i naturalniej wyglądają zrobione tak jak pokazywałaś w poprzednich postach :)
OdpowiedzUsuńJa zaś najbardziej lubię właśnie takie mocne loki :D
Usuńświetny blog zapraszam do mnie http://rajewskaolga.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńCiekawy blog :) Zachęcam do odwiedzenia i zaobserwowania mojego:http://by-oliwiia.blogspot.com/ :) Ja dopiero zaczynam.
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńale masz piekne wlosy , nic tylko pozazdroscic ;)
OdpowiedzUsuńBardzo mi miło ... :D
Usuńsuper blog :) zapraszamy na bloga dwóch przyjaciółek :) staywithmemories.blogspot.com
OdpowiedzUsuń:)
UsuńCieszę się :)
OdpowiedzUsuńPrzepiękne włosy :)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny blog, będę tutaj zaglądać częściej :)
bardzo mnie to cieszy :)
Usuńpiękne loki, moje włosy się naturalnie kręcą :)
OdpowiedzUsuńhttp://lifemizip.blogspot.com/
aż zazdroszczę :P
UsuńŚwietnie wyszły :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńDziekuje ze wpadłas na mojego bloga.
OdpowiedzUsuńJest cos w tym co napisałaś. Postanowiłam znaleźc w sobie siłe zacząć od nowa cwiczyc. Masz racje ze wygląd przemija a potem sie starzejemy itd. Ale chcialabym pokorzystac z mojego wyglada poki jestm mloda i moge wyrobić ciało. Stad te moje komplelsy ;c
Oj, dla pocieszenia, to działa w drugą stronę. Jak tych kilogramów jest za mało, to też masz na tym punkcie kompleksy. I jeśli chcesz korzystać, musisz przestać ,,obwiniać" się za wygląd, bo to jest niezależne od nas, można co nieco wyciągnąć z tego, co nam dane, ale i tak zawsze pozostaniemy tymi samymi osobami.
UsuńPięknie wyglądasz :) super loczki :)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo :)
UsuńZnam ten sposób! ;)
OdpowiedzUsuńMało skomplikowany, a skuteczny, prawda? :D
UsuńNigdy nie slyszlam o tym sposobie, musze wypróbować. Ale masz piękne i lśniące włosy <3 Zazdroszczę.
OdpowiedzUsuńWspólna obserwacja? Ja już obserwuje. :)
vickey1444.blogspot.com
Dziękuję bardzo :) :)
UsuńJestem w szoku, że takim sposobem można uzyskać takie loki ! :O i co najważniejsze bez wysokiej temperatury, która jest szkodliwa !! :O Super, chetnie bede zagladac i wiecej czerpać z Twojego bloga :-) obserwujemy?
OdpowiedzUsuńBardzo mnie to cieszy :) chętnie!
Usuńteż lubię w taki sposób kręcić sobie loczki :)
OdpowiedzUsuńz wielką chęcią poszerzyłam grono Twoich obserwujących, zapraszam również do siebie :)
Wygodnie tak :)
UsuńPiękne masz loczki : ) pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńMasz świetne wlosy, a loki wygladaja rewelacyjnie! Niedlugo zamierzam zainwestowac w lokowke bo prostownicą to nie to samo.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam na nowy wpis :)
----Poznaj mój świat fotografii----
Również pozdrawiam :) no wiadomo, lokówka się lepiej sprawdza, ale i bez gorąca da się :D
UsuńSuper te loki wyszły :)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo :)
UsuńTak! Bez uśmiechu nie ma pięknych zdjęć ;)
OdpowiedzUsuńŚwietnie Ci wyszły te loczki!
Dziękuję bardzo :)
UsuńO tym nie słyszałam :D I pomyśleć, że tyle czasu je dręczę prostownicą :P
OdpowiedzUsuńTak to jest, trochę kreatywności :D
Usuńuwielbiam tego typu loczki !
OdpowiedzUsuńCieszy mnie to :)
Usuńcudowne te loczki <3
OdpowiedzUsuńSandicious
Dziękuję! :)
UsuńPrzepiękne i bardzo zadbane włosy :)
OdpowiedzUsuńCieszy mnie ten komentarz,nawet nie wiesz jak bardzo ;)
UsuńDziękuję! :)
OdpowiedzUsuń