Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że zdaję sobie sprawę z tego, że moim makijażom do mistrzostwa jeszcze daleko. Ale jak to się ładnie mówi, praktyka czyni mistrza. Czasami pod wpływem kreatywnej energii biorę pędzelek i cienie i majstruję coś na swoim oku. Efekty są zazwyczaj mniej, ale czasami bardziej ciekawe. Tutaj przedstawiam Wam coś, co według mnie da się znieść.
Zbliża się wiosna i co za tym idzie, świat wokoło staje się kolorowym. Odchodzimy od zimowych szarości i otwieramy ramiona dla barwnych palet. Dlatego na moim oku gości pudrowy róż, fiolet i kolor, który brzmi bardzo sympatycznie, baby blue. Nie jestem pewna, czy aparat dobrze odda te barwy.
Myślę, że dzięki delikatnym kolorom całość prezentuje się subtelnie i dziewczęco i nadaje się nawet na dzień. Jeśli lubicie pooglądać czasem makijaże, to serdecznie zapraszam na ten blog Make-up By Maya. Za każdym razem powala mnie na kolana. Myślę, że czasami można z kolorami poszaleć i odejść od tradycyjnych szarości i brązów na powiekach. Dzisiaj temat znów lekki, ale mam nadzieję, że przyjemny.
Do następnego!
Wasza
Do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka
PS. Na prawdę nie mam pojęcia od czego zależy to, jak mój kolor oczu wygląda. Przy każdym świetle zmienia się na inny odcień niebieskiego/szarego.



Świetny makijaż !!! Taki delikatny, wiosenny, subtelny! :)
OdpowiedzUsuńOczywiście dołączam do Twojej stronki! Bardzo mi się podoba wygląd Twojego bloga. :D
Pozdrawiam!!!
NIKO
PS. byłabym mega wdzięczna za głos na Poganiacza :) przy okazji możesz wygrać auto... zapraszam!
www.made-by-niko.blogspot.com
Dziękuję bardzo :) świetna muzyka !
UsuńKurcze, coś mi się psuje i nie mogę dołączyć... :( Jak możesz, to przypomnij mi o tym jak to przeczytasz - wtedy spróbuję jeszcze raz! :D
OdpowiedzUsuńJakoś nie czuję, żeby ten makijaż pasował do mojego lekko pokręconego typu urody, ale nie zmienia to faktu, że Ty wyglądasz w nim wyjątkowo ładnie...a kolor oczu na ostatnim zdjęciu to magia :))
OdpowiedzUsuńZapraszam http://meisterclif.blogspot.com/
Wiadomo, że nie wszystko każdemu będzie pasować :) dziękuję bardzo :)
Usuńpiękne te Twoje ajsy!
OdpowiedzUsuńDziękuj ę:)
UsuńJaki piękny ♥
OdpowiedzUsuńniikablog.blogspot.com
Moim zdaniem robisz perfekcyjny makijaż :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
klaudia12-klaudunia.blogspot.com/
Bardzo ciekawy blog ;)
OdpowiedzUsuńMiło mi :)
UsuńMoim zdaniem makijaż jest super, taki delikatny
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńRobisz perfekcyjny makijaż! Świetne zdjęcia, post genialny i ogólnie spodobał mi się Twój blog, widać, że wkładasz dużo pracy w niego i wpisy, które piszesz! Pozdrawiam, Yuki :3
OdpowiedzUsuń~ imagine-yuki.blogspot.com
Na prawdę mi miło :) dziękuję.
Usuńcudowny makijaż :) śliczny kolor oczu :)
OdpowiedzUsuńhttp://werusiaxa.blogspot.com/
Super :D Boże, ale masz prześliczny kolor oczu! ^^
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie:
♥ Mój blog ♥
Odwiedziłam :) A i miło mi, że podoba Ci się mój kolor oczu.
Usuńjaki śliczny, też chce taki :)
OdpowiedzUsuńDziękuję, cieszę się, że komuś się aż tak podoba.
UsuńWow Extra !!!
OdpowiedzUsuńSuper ten makijaż, świetnie do ciebie pasuje :)
OdpowiedzUsuńLukrecja
Dziękuję bardzo za opinię :)
UsuńTen komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńPiękne oczy !! Takie magiczne...
OdpowiedzUsuńhttp://more-fashionnnn.blogspot.com/