czwartek, 20 marca 2014

Wiosenny makijaż

Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że zdaję sobie sprawę z tego, że moim makijażom do mistrzostwa jeszcze daleko. Ale jak to się ładnie mówi, praktyka czyni mistrza. Czasami pod wpływem kreatywnej energii biorę pędzelek i cienie i majstruję coś na swoim oku. Efekty są zazwyczaj mniej, ale czasami bardziej ciekawe. Tutaj przedstawiam Wam coś, co według mnie da się znieść.
 
 
Zbliża się wiosna i co za tym idzie, świat wokoło staje się kolorowym. Odchodzimy od zimowych szarości i otwieramy ramiona dla barwnych palet. Dlatego na moim oku gości pudrowy róż, fiolet i kolor, który brzmi bardzo sympatycznie, baby blue. Nie jestem pewna, czy aparat dobrze odda te barwy.
 
 

Myślę, że dzięki delikatnym kolorom całość prezentuje się subtelnie i dziewczęco i nadaje się nawet na dzień. Jeśli lubicie pooglądać czasem makijaże, to serdecznie zapraszam na ten blog Make-up By Maya. Za każdym razem powala mnie na kolana. Myślę, że czasami można z kolorami poszaleć i odejść od tradycyjnych szarości i brązów na powiekach. Dzisiaj temat znów lekki, ale mam nadzieję, że przyjemny.
                                                                        Do następnego!
                                                                                            Wasza
                                                                                                  Karmelowa Blondynka
                                                                                                  

PS. Na prawdę nie mam pojęcia od czego zależy to, jak mój kolor oczu wygląda. Przy każdym świetle zmienia się na inny odcień niebieskiego/szarego.

25 komentarzy:

  1. Świetny makijaż !!! Taki delikatny, wiosenny, subtelny! :)
    Oczywiście dołączam do Twojej stronki! Bardzo mi się podoba wygląd Twojego bloga. :D
    Pozdrawiam!!!
    NIKO

    PS. byłabym mega wdzięczna za głos na Poganiacza :) przy okazji możesz wygrać auto... zapraszam!
    www.made-by-niko.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurcze, coś mi się psuje i nie mogę dołączyć... :( Jak możesz, to przypomnij mi o tym jak to przeczytasz - wtedy spróbuję jeszcze raz! :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakoś nie czuję, żeby ten makijaż pasował do mojego lekko pokręconego typu urody, ale nie zmienia to faktu, że Ty wyglądasz w nim wyjątkowo ładnie...a kolor oczu na ostatnim zdjęciu to magia :))

    Zapraszam http://meisterclif.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiadomo, że nie wszystko każdemu będzie pasować :) dziękuję bardzo :)

      Usuń
  4. Moim zdaniem robisz perfekcyjny makijaż :)
    Pozdrawiam :)

    klaudia12-klaudunia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Moim zdaniem makijaż jest super, taki delikatny

    OdpowiedzUsuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  7. Robisz perfekcyjny makijaż! Świetne zdjęcia, post genialny i ogólnie spodobał mi się Twój blog, widać, że wkładasz dużo pracy w niego i wpisy, które piszesz! Pozdrawiam, Yuki :3

    ~ imagine-yuki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. cudowny makijaż :) śliczny kolor oczu :)
    http://werusiaxa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. Super :D Boże, ale masz prześliczny kolor oczu! ^^

    Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
    ♥ Mój blog ♥

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Odwiedziłam :) A i miło mi, że podoba Ci się mój kolor oczu.

      Usuń
  10. jaki śliczny, też chce taki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, cieszę się, że komuś się aż tak podoba.

      Usuń
  11. Wow Extra !!!

    OdpowiedzUsuń
  12. Super ten makijaż, świetnie do ciebie pasuje :)
    Lukrecja

    OdpowiedzUsuń
  13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  14. Piękne oczy !! Takie magiczne...
    http://more-fashionnnn.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń