wtorek, 18 marca 2014

kręcone loczki 2

Jakiś czas temu pisałam o tym, jak często kręcę włosy i zapowiedziałam, że pojawią się kolejne posty o tym. Dzisiaj znów sposób bardzo oczywisty, prościutki, ale jakże skuteczny. A więc jak osiągnąć takie kręciołki?
O dziwo, jedyną rzeczą, która muszę wykonać, by moje włosy zwijały się w taki sposób, jest zaplecenie warkocza i spanie w nim. Jeśli mam ochotę, to robię taki twór na mojej głowie.

A gdy rankiem rozplotę włosy i utrwalę je pianką lub lakierem, to mam właśnie oczekiwane loki.


Dzisiaj post dość króciutki i nieskomplikowany, ale jeśli ktoś tak samo uwielbia loczki, jak moja skromna osobowość, to mam nadzieję, że chociaż odrobinę przydatny. Następnym razem sposób będzie jednak trochę bardziej kreatywny. Słyszeliście już jak się kręci włosy na skarpetki?
                                                                                      Do następnego!
                                                                                                    Wasza
                                                                                                            Karmelowa  Blondynka

20 komentarzy:

  1. Wpadniesz do nas i klikniesz w linki choies to dla nas bardzo ważne.
    http://nutka-and-ludka.blogspot.com/2014/03/choies.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna metoda, u mnie jednak włosy się pusza i nie wygląda to tak fajnie :(

    http://perfectly-fashionable.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. Na wszystko znajdzie się sposób :)

      Usuń
  3. Bardzo fajny blog ;*
    Cudowne masz włosy ;)
    lusia-luskaaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. super pomysł na pewno wypróbuje :3
    pozdrawiam
    http://klaudiaandclauudia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Fajny sposób :)
    Pozdrawiam i Zapraszam częściej :)
    http://klaudiablogofficial.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. świetny efekt :) mi niestety włosy się tak nie kręcą ;c

    http://ayumigirl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Postaram się zrobić posty też o innych sposobach, może akurat te pomogą. A z reguły dziewczyny z kręconymi chcą proste i na odwrót :)

      Usuń
  7. przepiękne fale :)

    www.wikaisat.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. masz cudowne włosy no i jeszcze długie ! mogę ci tylko pozazdrościć ;) obs/obs ?http://lifeofkinga.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. alez piekny ten twor z warkocza co tam cudujesz! bardzo mi się podoba takie uczesanie <3

    OdpowiedzUsuń
  10. Śliczne warkocze, Dobry pomysł !

    OdpowiedzUsuń
  11. zazdroszczę Ci tych włosów i tych loków. Ja włosy muszę kręcić lokówką, ale i tak po 3 godzinach nie ma śladu ;(
    pozdrawiam
    niuntis.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Zaplatane cudo wygląda świetnie !

    OdpowiedzUsuń