Jakiś czas temu pisałam o tym, jak często kręcę włosy i zapowiedziałam, że pojawią się kolejne posty o tym. Dzisiaj znów sposób bardzo oczywisty, prościutki, ale jakże skuteczny. A więc jak osiągnąć takie kręciołki?
O dziwo, jedyną rzeczą, która muszę wykonać, by moje włosy zwijały się w taki sposób, jest zaplecenie warkocza i spanie w nim. Jeśli mam ochotę, to robię taki twór na mojej głowie.
Dzisiaj post dość króciutki i nieskomplikowany, ale jeśli ktoś tak samo uwielbia loczki, jak moja skromna osobowość, to mam nadzieję, że chociaż odrobinę przydatny. Następnym razem sposób będzie jednak trochę bardziej kreatywny. Słyszeliście już jak się kręci włosy na skarpetki?
Do następnego!
WaszaKarmelowa Blondynka


Wpadniesz do nas i klikniesz w linki choies to dla nas bardzo ważne.
OdpowiedzUsuńhttp://nutka-and-ludka.blogspot.com/2014/03/choies.html#comment-form
Ok ;) już zrobione
UsuńŚwietna metoda, u mnie jednak włosy się pusza i nie wygląda to tak fajnie :(
OdpowiedzUsuńhttp://perfectly-fashionable.blogspot.com/
Ten komentarz został usunięty przez autora.
UsuńNa wszystko znajdzie się sposób :)
UsuńBardzo fajny blog ;*
OdpowiedzUsuńCudowne masz włosy ;)
lusia-luskaaa.blogspot.com
super pomysł na pewno wypróbuje :3
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
http://klaudiaandclauudia.blogspot.com/
Fajny sposób :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i Zapraszam częściej :)
http://klaudiablogofficial.blogspot.com/
Dziękuję bardzo :)
Usuńda się zaaranżować :D
świetny efekt :) mi niestety włosy się tak nie kręcą ;c
OdpowiedzUsuńhttp://ayumigirl.blogspot.com/
Postaram się zrobić posty też o innych sposobach, może akurat te pomogą. A z reguły dziewczyny z kręconymi chcą proste i na odwrót :)
Usuńprzepiękne fale :)
OdpowiedzUsuńwww.wikaisat.blogspot.com
masz cudowne włosy no i jeszcze długie ! mogę ci tylko pozazdrościć ;) obs/obs ?http://lifeofkinga.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńalez piekny ten twor z warkocza co tam cudujesz! bardzo mi się podoba takie uczesanie <3
OdpowiedzUsuńŚliczne warkocze, Dobry pomysł !
OdpowiedzUsuńzazdroszczę Ci tych włosów i tych loków. Ja włosy muszę kręcić lokówką, ale i tak po 3 godzinach nie ma śladu ;(
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
niuntis.blogspot.com
Czasami tak bywa...
UsuńZaplatane cudo wygląda świetnie !
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo! :)
Usuń