| fot Kasia Mendel |
W głowie mieszają się daty, pojęcia i wzory. Staram się położyć i zasnąć, jednak mój oddech przyśpiesza, mój umysł nie jest w stanie odpocząć, serce ogarnia strach. Z każdą sekundą czuję, jak ta chwila się zbliża. Nieubłagalnie, krok za krokiem. Już ją czuje za swoimi plecami. Jej chłodny oddech. Jej wzrok, który przejrzy wszystkie zakamarki mojego umysłu, dostrzeże każdy dobytek, wszelaką pustkę. Obracam się na drugi bok, jednak wskazówka zegara staje się coraz głośniejsza. Tik... Tak... Tik... Tak... W końcu siadam na łóżku, włączam lampkę i uspokajam się.
Spokojnie, masz jeszcze czas. Zdążysz się przygotować do tej walki mówię sama do siebie. Ale czy to nie jest tylko oszukiwanie siebie, bo jak mam zwyciężyć z takim potworem. Jak mam ogarnąć te multum wiedzy. Tak, wiem, że ona jest coraz bliżej i z każdą sekundą ona robi krok w moim kierunku. Cóż to za stwór, który niewinnym osobom spędza sen z powiek? Moja usta drgają:
-Matura- wypowiadam drżącym głosem.
Spokojnie, masz jeszcze czas. Zdążysz się przygotować do tej walki mówię sama do siebie. Ale czy to nie jest tylko oszukiwanie siebie, bo jak mam zwyciężyć z takim potworem. Jak mam ogarnąć te multum wiedzy. Tak, wiem, że ona jest coraz bliżej i z każdą sekundą ona robi krok w moim kierunku. Cóż to za stwór, który niewinnym osobom spędza sen z powiek? Moja usta drgają:
-Matura- wypowiadam drżącym głosem.
Oczywiście należy dzisiejszy post brać z przymrużeniem oka. Matura to nie potwór spod łóżka, który sprawi, że nie będę potrafiła spać w nocy. Ale taka mała hiperbolizacja wydała mi się ciekawym zabiegiem. Mam nadzieję, że lektura była przyjemna. Temat raz nieco inny.
Do następnego!
Wasza
Karmelowa Blondynka
![]() |
| fot. Kasia Mendel |

Bardzo fajnie piszesz, bo z lekkością się Ciebie czyta. Oby tak dalej :) Powodzenia :)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo :) Przyda się :)
UsuńFajnie napisane, no niestety matura jakimś małym potworkiem jest ;)
OdpowiedzUsuńhttp://somethingmore1.blogspot.com/
Jest,ale pogromię go za miesiąc :)
UsuńBardzo fajnie napisany został ten post. Czyta sie go jak opowiadanie, wyobrażając sobie wszystko co zostało opisane.
OdpowiedzUsuńjulia-memories-of-life.blogspot.com
Taki był też mój zamysł :)
UsuńZgadzam się czyta to się jak opowiadanie super :)
OdpowiedzUsuńhttp://casket-fashion-swag.blogspot.com/
Tak też miało być :)
UsuńFajne opowiadanko :)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo :)
UsuńTo pierwsze zdjęcie prześliczne <3 W ogóle cały blog bardzo mi się podoba, taki wiosenny :)
OdpowiedzUsuńCieszę się bardzo, że Ci się tak podoba :)
Usuńmasz świetny styl pisania;))
OdpowiedzUsuńmam do Ciebie prośbę, mogłabyś poklikać mi w linki ?
http://woman-with-class.blogspot.com/2014/03/must-have-sheinside.html
byłabym bardzo wdzięczna ! ; ))
Dziękuję bardzo :) chętnie.
UsuńŚwietnie piszesz. Przyjemnie się czyta.
OdpowiedzUsuńwww.magfashion.pl
Miło mi :)
UsuńDo tego dążę :)
OdpowiedzUsuńzgadzam się z poprzedniczkami. lekkie pióro, przyjemny tekst :)
OdpowiedzUsuńŚwietnie się czyta :)
OdpowiedzUsuńNominuję do LBA! http://onazzyciawzięta.blogspot.com
dziękuję ;d
Usuń